مدیرعامل بهپاک با امام جمعه شهرستان بهشهر دیدار و گفت و گو کرد
امام جمعه شهرستان بهشهر: مدیرعامل جدید بهپاک جوان و انقلابی است . به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک ، امیرحمزه توسلی مدیرعامل شرکت بهپاک با حضور در منزل امام جمعه شهرستان بهشهر با حضرت حجت السلام‌والمسلمین جباری دیدار و گفت وگو کرد.
 ٠٩:٢٧ - دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جدید شرکت بهپاک معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر، مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل و هیئت مدیره بهپاک با حضور هیئت مدیره، معاونین و مدیران گروه توسعه صنایع بهشهر و هیئت مدیره بهپاک برگزار شد و امیر حمزه توسلی جایگزین علیرضا شریفی در شرکت بهپاک شد.
 ٠٨:٢٨ - پنج شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رونق و جهش تولید مستلزم عزم راسخ کارگران
مدیر عامل گروه توسعه صنایع بهشهر رونق و جهش تولید را مستلزم عزم راسخ کارگران خواند و عنوان کرد: چرخه مناسب تولید و اقتصاد قوی منوط به فعالیت جامعه کارگری است و تلاش این قشر به حوزه تولید دوام و قوام خواهد بخشید. به گزارش روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر، همزمان با روز کارگر طی مراسمی با حضور مدیرعامل و معاونین از زحمات کارگران نمونه گروه توسعه صنایع بهشهر تقدیر به عمل آمد.
 ١٤:١٧ - يکشنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 1398/09/30
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام مربوط به سال مالی منتهی به 1398/09/30 شرکت صنعتی بهپاک (سهامی عام) رأس ساعت 11:30 صبح روز شنبه مورخ 1399/01/30 در محل سالن اجتماعات شرکت پاکسان و همزمان بصورت آنلاین در اینستاگرام و بدلیل ویروس کرونا ، با حفظ فاصله اجتماعی و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی برگزار شد .
 ١٣:٤٥ - دوشنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به 1398/09/30 شرکت بهپاک ( سهامی عام )
به اطلاع سهامداران محترم شرکت می رساند برنامه زمابندی پرداخت سود عملکرد سال مالی منتهی به 1398/09/30 دارندگان سهام که در مجمع عمومی عادل سالانه مورخ 1399/01/30 نسبت به آن تصمیم گیری بعمل خواهد آمد به شرح پیوست می باشد.
 ١٦:٠٨ - چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی نحوه برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه
به موجب آگهی منتشره در روز چهارشنبه 20 فروردین ماه 1399 در سیستم دیجیتالی روزنامه اطلاعات مبنی بر دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام، این مجمع در روز شنبه 1399/01/30 برگزار خواهد شد با عنایت به شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا و حسب ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار برگزاری مجمع در شرایطی امکان پذیر است که حداکثر تعداد 15 سهامدار حقیقی یا حقوقی در مجمع حضور یابند. از این رو با توجه به الزام حضور ارکان، هیأت رئیسه و نمایندگان سازمان بورس و حسابرس و بازرس قانونی شرکت، از سهامداران محترم تقاضا می گردد با مشاهده هم زمان مجمع از طریق پیام رسان اینستاگرام ( https://www.insagram.com/behpakco ) خادمان خود را در برگزاری این مجمع یاری رسانند.
 ١٠:٣٣ - چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي صاحبان سهام
آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي صاحبان سهام
مجمع عمومي عادي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 1398/09/30 شرکت صنعتي بهپاک (سهامي عام) رأس ساعت11:30صبح روز شنبه مورخ 1399/01/30در محل سالن اجتماعات شرکت پاکسان به آدرس: تهران- کيلومتر 8 بزرگراه فتح(جاده قديم کرج) تشکيل مي گردد. بدينوسيله از صاحبان سهام يا نمايندگان قانوني آنها دعوت مي شود جهت دريافت برگ ورود به جلسه در تاريخ 26 و 27/01/99 با در دست داشتن مدرک شناسائي معتبر به محل دفتر مرکزي شرکت واقع در تهران خيابان قائم مقام فراهاني، پائين تر از مطهري، خيابان بيست و دوم، پلاک 6 مراجعه نمايند.
 ١٠:٢٧ - چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>