شرکت صنعتی بهپاک CRM
باشگاه مشتریان بهپاک
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک،این مجموعه با توجه به اولویت‌های مدیریتی شرکت و به دستور مهندس توسلی مدیرعامل، در جهت تکریم ارباب رجوع و پاسخ گویی بهینه و بهنگام، عملیات نصب و پیاده سازی سیستم ارتباط با مشتریان (CRM) را در شرکت بهپاک به بهره برداری رساند.
 ١٥:٢١ - پنج شنبه ١٣ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت مدیرعامل بهپاک به مناسبت شهادت شهید فخری زاده
شهادت مظلومانه استاد دانشمند محسن فخری زاده رضوان الله علیه را به محضر ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری مدظله العالی، خانواده گرامی ایشان، دوستان، شاگردان، همکاران و مردم شریف ایران تبریک و تسلیت عرض میکنم.
 ٠٧:١٠ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بهپاک، دانشگاه روغنکشی کشور
احمد زاهدی متولد 1353 وساکن بهشهر، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشکده‌ی فنی دانشگاه تهران و همچنین کارشناسی‌ارشد مدیریت اجرایی با گرایشMBA از سازمان مدیریت صنعتی می‌باشد.
 ١٣:٥٣ - چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهندس توسلی، شهادت جانباز سرافراز، سردار رمضانعلی صحرایی را تسلیت گفت.
تسلیت مهندس توسلی به مناسبت شهادت جانباز سرافراز سردار رمضانعلی صحرایی
 ٢٢:٢٣ - دوشنبه ١٩ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
درخواست ارزی یک تولیدکننده روغن
ارز دولتی به جای واردات روغن به دانه‌های روغنی اختصاص یابد
عضو هیئت مدیره انجمن صنفی صنایع روغن کشی ایران، با اشاره به اینکه مهمترین مشکل شرکت‌های تولیدی فعال در این حوزه شکل واردات است، گفت: اگر ارز واردات کنجاله و روغن برای واردات دانه های روغنی اختصاص یابد علاوه بر تامین روغن مورد نیاز کشور، کنجاله و پروتئین انسانی سویا در داخل تامین خواهد شد.
 ١١:٣٢ - شنبه ١٧ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
آشنایی با معاون اداری و منابع انسانی
نقش کلیدی آموزش‍‌‌های ضمن خدمت در توانمندسازی کارکنان
قدرت رجبی متولد 1343، با 34 سابقه معاون اداری و منابع انسانی شرکت صنعتی بهپاک است که جزء با سابقه ترین مدیران ارشد این مجموعه بشمار می آید. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته تحقیقات آموزشی هستند و مهارت آموزی و آموزش کارکنان و کارگران را یکی از اولویت ها و ارکان مهم داشتن نیروی انسانی ماهر و متخصص می دانند.
 ١٣:٠٤ - يکشنبه ١١ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت مدیرعامل به مناسبت روز جهانی غذا
16 اکتبر مصادف با 25 مهر روز جهانی غذا بود. درحالی این روز را پشت سر گذاشته ایم که سازمان فائو با بیش از 60 سال مطالعه در سال 2019 اعلام نموده حدود 700 میلیون نفر هر شب گرسنه می خوابند. و مطمئنا شیوع ویروس کرونا هم در رشد این آمار موثر بوده است.
 ٠٩:٠٥ - يکشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>