نسخه چاپي ارسال به دوست

رصد عملکرد کارگران منجر به بهره‌وری بیشتر خواهد شد

اپراتور خط تولید پروتیئن شرکت صنعتی بهپاک، یکی از نقاط قوت و تغییرات شرکت، طی ماه‌های گذشته را افزایش کیفیت مواد اولیه تولید پروتئین و اهتمام ویژه برای افزایش تولید عنوان کرد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک، امین احسان‌پور به مناسبت 11 اردیبهشت روز کارگر از آخرین وضعیت خط تولید، دغدغه‌های نیروی کار و ارتباط نزدیک مدیرعامل با کارگران و کارکنان می‌گوید. این کارگر خط تولید پروتئین کارخانه شرکت صنعتی بهپاک در شهرستان بهشهر درباره ارتباط بدنه مدیریتی شرکت با کارکنان و کارگران خط تولید گفت: از زمانی که مهندس توسلی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صنعتی بهپاک منصوب شده،  ارتباط نزدیکی با شاغلان و کارگران کارخانه داشته‌است. 

وی افزود: حتی مدیرعامل یکبار نیمه شب با حضور در کارخانه، از آخرین وضعیت خط تولید پروتئین بازدید کرد و به مذاکره مستقیم با برخی کارگران پرداخت. این موضوع بسیار مهم بود و در بین نیروی کار بازخورد محسوسی داشت. 

این نیروی کار در کارخانه شرکت صنعتی بهپاک در شهرستان بهشهر گفت: یکی از اقدامات و فعالیت های مهم، توجه به امور فرهنگی است به طوری‌که نماد 4 شهید شرکت در دفاع مقدس در ورودی کارخانه نصب شده و این موضوع برای همکاران بسیار جالب بود چرا که حتی من به عنوان فرد شاغل در این کارخانه، اطلاع نداشتم که شرکت بهپاک شهید داشته‌است. 

احسان‌پور با اشاره  به دغدغه‌های نیروی کار گفت: با توجه به اینکه یکی از مشکلات خط تولید، دمای بالای محیط و فضای کار به واسطه فعالیت دستگاه دیگ بخار بود که مدیرعامل در همان بازدید نیمه شب از کارخانه سریعا دستور احداث تهویه جدید و رفع مشکل گرمای محیط را صادر کرد و خوشبختانه مشکل رفع شد. این اپراتور خط تولید پروئتین کارخانه شرکت صنعتی بهپاک که فارغ التحصیل رشته مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی است،  از افزایش ظرفیت تولید نیز سخن گفت. به گفته وی، در سال گذشته که با عنوان جهش تولید از سوی رهبر انقلاب نامگذاری شد، شرکت بهپاک نیز در این راستا گام برداشت و بدون اغراق خط تولید پروتئین شرکت با بالاترین ظرفیت و به طور مداوم در حال فعالیت است. احسان‌پور افزود: یکی از اقداماتی که در جهت افزایش ظرفیت خط تولید صورت گرفته، تمهیدات لازم در جهت افزایش دستگاه های وینگر (پروتئین ساز) است به این ترتیب که در ماه‌های گذشته ششمین دستگاه وینگر راه اندازی شد و شرکت در حال راه‌اندازی و بهره‌برداری از وینگر هفتم است. و اینکه تمامی این اقدامات توسط همکاران و کارگران بومی انجام می‌گیرد باعث افتخار و غرور من و سایر کارگران گشته‌است.

این کارگر خط تولید پروتئین کارخانه شرکت صنعتی بهپاک در شهرستان بهشهر، گفت: در حوزه کیفیت هم تغییرات محسوس بوده‌است، به این ترتیب که در سال جدید کیفیت مواد اولیه ورودی به کارخانه برای تولید پروتئین تغییر قابل توجه داشت. ضمن اینکه کیفیت رنگ و سطح محصول نهایی کاملا می‌تواند این ادعا را ثابت کند. وی با اشاره  به لزوم آموزش گفت: این موضوع بسیار مهم است چرا که در نهایت منتج به ارتقای مهارت نیروی کار می شود. زمانی که من شخصا وارد خط تولید پروتئین شدم تمهیدات لازم برای شرکت در دوره آموزشی کار با دستگاه‌های مرتبط اندیشیده‌شد. 

به گفته این این کارگر خط تولید پروتئین کارخانه شرکت صنعتی بهپاک در شهرستان بهشهر، عملکرد نیروی کار رصد می‌شود و در صورت امکان، شرایط برای ارتقای جایگاه شغلی کارکنان فراهم می‌شود، این موضوع می‌تواند بهره‌وری و انگیزه نیروی کار را فزایش دهد. وی در ادامه یکی از مطالبات نیروی کار از مدیران شرکت را توجه بیشتر به معیشت عنوان کرد و گفت: هر چند این موضوع دغدغه مدیرعامل شرکت نیز هست اما لازم می دانم تاکید کنم، معیشت نیروی کار در صورت امکان بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

 

لینک مرتبط:

bidna.ir

 

تعداد نمایش:100 /١١:١٦شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠/شماره خبر:٥٨٥