نسخه چاپي ارسال به دوست

دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق‌العاده

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۹/۳۰ و همچنین آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت صنعتی بهپاک منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت صنعتی بهپاک؛ در آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۹/۳۰ آمده است:
از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می‌گردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۳۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس جنب درب غربی استادیوم آزادی، هتل المپیک سالن هگمتانه برگزار می‌گردد حضور بهم رسانند.
با توجه به شیوع ویروس کرونا و حسب ابلاغیه‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار، رعایت نکات بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی و به همراه داشتن ماسک و دستکش از سوی سهامداران متقاضی حضور در مجمع، الزامی است.
به همین منظور مشاهده از طریق لینک زیر امکان پذیر می‌باشد و سهامداران محترم می‌توانند سؤالات و نظرات خود را این طریق مطرح تا نسبت به پاسخگویی آنها مطابق با ضوابط مجامع اقدام گردد.
لینک مشاهده مجمع عمومی عادی:https://live.bidc.ir

در آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق‌العاده نیز آمده است:
با عنایت به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوز DPM-IOP-99A-222 مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می‌گردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 11:30 روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۳۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس جنب درب غربی استادیوم آزادی، هتل المپیک سالن هگمتانه برگزار می‌گردد حضور بهم رسانند.
با توجه به شیوع ویروس کرونا و حسب ابلاغیه‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار، رعایت نکات بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی و به همراه داشتن ماسک و دستکش از سوی سهامداران متقاضی حضور در مجمع، الزامی است. به همین منظور مشاهده از طریق لینک زیر امکان‌پذیر می‌باشد و سهامداران محترم می‌توانند سؤالات و نظرات خود را این طریق مطرح تا نسبت به پاسخگویی آنها مطابق با ضوابط مجامع اقدام گردد.
لینک مشاهده مجمع عمومی فوق العاده:https://live.bidc.ir

 

تعداد نمایش:187 /١٨:٢٨دوشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٠/شماره خبر:٥٨٠