سامانه ها


تاریخ انتشار: شنبه ٢٧ دی ١٣٩٩ - ١٧:٥٠

توسعه و اشتغال پایدار با افتتاح ۲ کارخانه جدید در بهپاک

افتتاح ۲ کارخانه تصفیه روغن و خوراک دام بهپاک، طی بازدید وزیر امور اقتصاد و دارائی مصوب شد؛

امروز شنبه 1399/10/27 طی بازدید مقام عالی وزارت امور اقتصاد و دارائی از شرکت صنعتی بهپاک، چالش ها و موانع تولید در این شرکت بررسی شد. گفتنی است در حاشیه این بازدید مدیر عامل شرکت صنعتی بهپاک به بیان اقدامات صورت گرفته و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه تصفیه روغن و خوراک دام و طیور در این شرکت پرداخت.

در ادامه دکتر دژپسند وزیر اقتصاد ضمن تایید طرح های  یادشده بر لزوم سرمایه گذاری در پروژه هایی با ظرفیت توسعه و اشتغال پایدار تاکید کرد و راه اندازی 2 کارخانه، تصفیه روغن و خوراک دام و طیور در بهپاک را فرصتی مناسب برای توسعه این شرکت و اشتغالزایی در منطقه دانست.

همچنین در این نشست، دکتر سدیدی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها و دکتر تجریشی مدیرعامل گروه توسعه ملی نیز به ایراد صحبت پرداختند.

لازم به ذکر است، در این مراسم مهندس محسنی مجد مدیر عامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، دکتر شریعتی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه، تهرانی مدیر کل حوزه وزارتی، وزارت  اقتصاد و دارائی، عبداللهی مدیر کل دفتر بازرسی وزارت اقتصاد و دارائی، حجت السلام و المسلمین جباری امام جمعه شهر بهشهر، دکتر خنجری فرماندار بهشهر، دکتر هاشمی مدیر کل امور اقتصاد و دارائی استان مازندران، دکتر غلامی مدیر کل سازمان برنامه و بودجه استان مازندران و مهندس زنجانی شهردار بهشهر و جمعی دیگر از مدیران استانی و شهر بهشهر نیز در این نشست حضور داشتند.

و در پایان تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و شرکت توسعه و مدیریت سرمایه صبا در خصوص؛ مشارکت و تامین مالی در اجرای طرح تصفیه روغن شرکت صنعتی بهپاک به امضاء رسید.

متن کامل خبر به زودی در سایت منتشر خواهد شد.

لینک‌های مرتبط:

www.irna.ir

www.isna.ir

اشتراک گذاری: