نسخه چاپي ارسال به دوست

ابراز خوشحالی یادگار آیت الله ایازی از اجرای منویات مقام معظم رهبری در بهپاک

 

در دیدار امیرحمزه توسلی مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک با حجت الاسلام والمسلمین شیخ مرتضی ایازی درمسجد جامع شهر رستمکلا؛ توسلی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله ایازی(ره) از خدمات یادگار ایشان در جهت حفظ و نشر آثار آیت‌الله قدردانی کرد.

 

حجت السلام ایازی نیز در این دیدار عنوان کرد: من با دیدن شما هم متعجب شدم و هم خوشحال. در ابتدا متعجب شدم وقتی دیدم که چنین مدیر جوانی سکان هدایت بهپاک را بدست گرفته است و خوشحال شدم، چرا که حضور یک مدیر جوان مصداق بارز فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص بکار گیری مدیران جوان در ارکان مختلف نظام است.

همچنین حجت الاسلام ایازی از اقدامات صورت گرفته در زمان مدیریت فعلی قدردانی کرد و افزود: مسئله‌ای که در حال حاضر و باتوجه به تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی و شیوع ویروس کرونا دارای اهمیت است؛ فعالیت کارخانه، اشتغالزایی و پایداری تولید بهپاک در این شرایط است که خود عملی بزرگ و افتخار آفرین بشمار می‌آید.

 

وی در ادامه گفت: در راستای توسعه تولید و اشتغالزایی بهپاک، از هر تصمیم و اقدامی که از سوی مدیریت مجموعه صورت بگیرد، حمایت خواهیم کرد. البته شکر خدا گزارش های رسیده از فعالیت‌های بهپاک، حاکی از شرایط خوب این کارخانه تولیدی در زمان تصدی مدیریت جدید و جوان است.

 

گفتنی است در این دیدار سید قاسم حسینی عضو شورای اسلامی شهر رستمکلا، و قدرت رجبی عضو هیات مدیره و معاون اداری و منابع انسانی شرکت بهپاک نیز حضور داشتند.

 

 

 

 

تعداد نمایش:93 /١٥:٢٧سه شنبه ١٦ دی ١٣٩٩/شماره خبر:٥٥٦