سامانه ها


تاریخ انتشار: يکشنبه ٢١ شهريور ١٤٠٠ - ١٨:١١

جلسه پیگیری و هماهنگی کلنگ زنی کارخانه تصفیه روغن شرکت صنعتی بهپاک

 با حضور فرماندار، نماینده مجلس و مدیر شرکت شهرک صنعتی شهرستان بهشهر و مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل و  هیات مدیره شرکت صنعتی بهپاک چالش‌ها و فرآیند کلنگ‌زنی کارخانه تصفیه روغن بهپاک مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک به دنبال برنامه‌های توسعه‌ای این شرکت ،  و در دستور کار قراردادن  2 کارخانه تصفیه روغن و خوراک دام و طیور،  طی جلسه‌ای در دفتر مهندس خنجری فرماندار شهرستان بهشهر با حضور دکتر شریعتی نماینده بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، توکلی مدیر شرکت شهرک صنعتی شهرستان بهشهر و مهندس توسلی مدیرعامل، مهندس نوری قائم مقام مدیرعامل و اعضاء هیات مدیره شرکت صنعتی بهپاک روند احداث کارخانه تصفیه روغن و چالش‌ها و موانع آن مورد بررسی قرار گرفت، و گزارش‌های روند اجرا پروژه توسط حاضرین ارائه شد.

در این جلسه توسلی تاکید کرد با توجه به عزم و اراده جدی شرکت صنعتی بهپاک در پیشبرد برنامههای توسعه‌ای، نیاز به حمایت همه جانبه در سطح منطقه وجود دارد تا این پروژه عملیاتی و اجرایی شود. در ادامه، دکتر شریعتی نیز با تاکید بر حمایت همه جانبه مسئولین محلی و تسریع انجام کار، پروژه کارخانه تصفیه روغن بهپاک را بسیار با اهمیت برای شهرستان در جهت توسعه و اشتغالزایی توصیف کرد.

 

 

 

اشتراک گذاری: