سامانه ها


تاریخ انتشار: سه شنبه ٢٩ شهريور ١٤٠١ - ١٥:٥٢

بهپاک منتخب کنفرانس سلامت سازمانی در بخش نخبگان مدیریتی

تندیس طلایی "نخبگان مدیریتی" کنفرانس سلامت سازمانی به مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک رسید.

 

کنفرانس بین المللی سلامت سازمانی کارآفرینان و مدیران بنگاه های اقتصادی در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد. و صادق جایروندی مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک تندیس طلایی نخبگان مدیریتی این همایش بین المللی را از آن خود کرد.

در ابتدای این آیین، حکیم عطار رئیس شورای مرکزی انجمن حامیان استاندارد و کیفیت، با بیان اینکه اولین کاری که ما هنگام ارتباط برقرار کردن انجام می دهیم سلام کردن است، اظهار داشت: سلام یعنی سلامتی، صلح، اعتماد و آرامش. اگر بخواهیم این سلام را که یک مفهوم است کاربردی و ابزاری کرده و در جامعه و سازمان با آن کار کنیم، اولین گام این است که یک مدل داشته باشیم.

وی همچنین در ادامه به شرایط احراز انتخاب شرکت های شایسته در حوزه سلامت سازمانی پرداخت و عنوان کرد؛ در لایه هدایت ما ۲۴ معیار و در لایه مدیریت ۲۳ معیار، در لایه اجرا نیز ۸ معیار داریم. و برای استقرار مدل سازمان سلام باید قواعد سازمانی، اختیارات سازمانی و نظارت شکل بگیرد.

گفتنی است در این همایش که با محوریت انجمن استاندارد ایران برگزار گردید، صاحب نظران، اساتید و اعضاء هیات علمی دانشگاه و نخبگان مدیریتی کشور حضور داشتند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری: