سامانه ها


تاریخ انتشار: پنج شنبه ٩ تير ١٤٠١ - ٠٨:٠٤
در نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج کارگران و کارخانجات مازندران رخ داد

حضور ورزشکاران بسیجی بهپاک در کنار ملی پوشان

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج کارگران و کارخانجات مازندران با حضور کارگران ورزشکار بسیجی از مراکز تولیدی و صنعتی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک این جشنواره بزرگ ورزشی با نام و یاد شهید شاخص کارگری و کارفرمایی کشور شهید نوروز علی یزدانخواه و با حضور بیش از ۵۰۰  ورزشکار، مربی، داور و کادر اجرایی در رشته‌های تنیس روی میز، بومی محلی، دو و میدانی و کشتی برگزار و در پایان به دارندگان مدال طلا ، نقره و برنز ( مدال ، لوح و هدیه نقدی) پرداخت گردید. 

شرکت صنعتی بهپاک با سه ورزشکار در دو رشته ورزشی دو و میدانی و تنیس روی میز حضور داشت .

نمایندگان بهپاک در رشته دو و میدانی حسین حیدریان از واحد آتش نشانی، و محمد باقر حسنی از واحد انرژی در این مسابقات حضور داشتند.

گفتنی است دو ۴۰۰ متر با حضور ۷۰ ورزشکار و چند تن از دوندگان ملی پوش کشورمان برگزار گردید که حسین حیدریان  به مقام چهارم دست یافت.

و در دو ۶۰ متر نیز، حسنی که با  ۶۷ نفر  دونده از جمله چند ملی پوش به رقابت پرداخت به مقام هفتم این رشته دست یافت .

در رشته تنیس روی میز که با حضور بیش از ۶۰ شرکت در سالن تخصصی تنیس روی میز نوشاد عالمیان برگزار شد علی محمدی با کسب یک پیروزی و یک شکست از راه پیدا کردن به دور بعدی بازماند و از دور مسابقات کنار رفت. 

شایان ذکر است در این رشته نیز ملی پوشان مطرح حضور داشتند و مسابقات در هر دو رشته دومیدانی و تنیس روی میز از سطح کیفی و فنی بالایی برخوردار بود .

سرپرستی تیم اعزامی ورزشکاران بهپاک و دیگر ورزشکاران شهرستان بر عهده علی صالحی مدیر تربیت بدنی حوزه بسیج کارگری شهرستان بهشهر بوده است .

لازم به ذکر است که در ابتدای این مراسم از خانواده های معظم شهدا، مربیان، ورزشکاران بااخلاق و دست اندرکاران اجرایی این دوره از مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی تجلیل به عمل آمد .

اشتراک گذاری: