سامانه ها


تاریخ انتشار: چهارشنبه ٢٤ فروردين ١٤٠١ - ١٤:٥٨
همگام با شعار سال

اشتغال آفرینی در بهپاک

در اولین ماه سال "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" رئیس حراست اداره کل حفاظت اسناد، رایانه و شرکت های بانک ملی طی سفر به استان مازندران، از کارخانه بهپاک واقع در بهشهر مازندران نیز بازدید به عمل آورد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک صبح روز چهارشنبه 24 فروردین 1401 رئیس حراست اداره کل حفاظت اسناد، رایانه و شرکت های بانک ملی از کارخانه بهپاک بازدید به عمل آورد.

در این بازدید، جایروندی مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک ضمن توضیح اقدامات صورت گرفته و عملکرد مثبت 3 ماهه گذشته در بهپاک که منجر به رشد قابل توجه سود عملیاتی گردیده است، روند پیشرفت پروژه های توسعه محور این شرکت از جمله کارخانه خوراک دام و طیور را نیز تشریح کرد. مدیرعامل بهپاک همچنین به تحریم های ظالمانه ای که خرید دانه شرکت را از سال 97 تحت تاثیر قرار داده اشاره نمود و افزود؛ با وجود همه مشکلات و موانع توانستیم از طریق مباشر مواد اولیه را تامین کنیم تا جایی که به تازگی در جهت افزایش تولید یک دیگ بخار 15 تنی نیز خزیداری شده است.

 

نائب رئیس هیات مدیره بهپاک گام برداشتن در راستای شعار سال و اشتغال آفرینی در بهپاک را یکی دیگر از دستاوردهای این شرکت تولیدی عنوان کرد.

مزینانی نیز از اقدامات صورت گرفته ابراز خرسندی و امیدواری کرد، با اتکاء به جوانان و بومی سازی تکنولوژی می توان فردای روشنی را برای منطقه و کشور ترسیم نمود.

در ادامه مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک و مزینانی به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این کارخانه، از خطوط تولید و پروژه کارخانه خوراک دام و طیور این شرکت بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است در این بازدید آل هاشم معاون ادره کل حفاظت اسناد، رایانه و شرکت های بانک ملی و به همراه رحیمی و قلی پور کارشناسان این اداره کل نیز حضور داشتند.

 

 

اشتراک گذاری: