سامانه ها


تاریخ انتشار: پنج شنبه ٤ آذر ١٤٠٠ - ١٣:٢٢

روزهای درخشش ورزش در انتظار بهپاک

"مهدی گرجی زاد" کاپیتان تیم بهپاک "الف" در مسابقات فوتسال هفته بسیج در بهشهر با اشاره به حضور ۸ تیم از ادارات و نهادها بهشهر و ۲ تیم از بهپاک در مسابقات فوتسال هفته بسیج به میزبانی بهپاک در بهشهر، سطح میزبانی، سالن ورزشی و امکانات را خوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به وقفه چند ساله در ورزش، سطح کمی و کیفی مسابقات با توجه به بازیکنان مطرح و داوران توانمند بسیار خوب بود و شاهد درخشش خوبی در این بخش بودیم.

وی افزود: این‌مسابقات با هدف بزرگداشت هفته بسیج و نکوداشت بسیج کارگری برگزار شد که‌ با حمایت های مسوولان بهپاک در سطح بسیار بالایی برگزار و میزبانی خوبی در این دوره از مسابقات انجام شد.

 گرجی زاد با اشاره به حمایت خوبی که مهندس "جایروندی" مدیرعامل بهپاک در این دوره از مسابقات داشتند؛خاطر نشان کرد: حمایت های "جایروندی"  مدیرعامل بهپاک از مساله ورزش و مسابقات فوتسال این دوره در کنار تلاش های "رجبی" معاون اداری و منابع انسانی و  محمدی" مسوول حراست بهپاک در ایجاد جو صمیمی و فضایی شاد بسیار اثرگذار بوده که امیدواریم استمرار یابد.

 

وی گفت: ورزش بهپاک و فوتبال بهشهر روزهایی با حضور در لیگ کشور زبانزد خاص و عام بود و مسئله ورزش در این شرکت از جایگاه ویژه ای برخوردار بود و  فعالیت های ورزشی در بخش های مختلف به صورت قابل قبولی اجرایی می شد که امیدواریم با حضور مدیرعامل و حمایت از ورزش و برگزاری موفق این دوره از مسابقات فوتسال هفته بسیج شاهد توجه و توسعه بیشتر در ورزش بهپاک و احیای ورزش در این شرکت باشیم.

 

 

 

 احیای ورزش و افزایش نشاط و شادابی در کارگران‌بهپاک

" منصور صادقیان" کاپیتان بهپاک "ب"  در مسابقات فوتسال هقته بسیج هم با اشاره به برگزاری سطح بالای کمی و کیفی بازی های این دوره اظهار داشت: سطح مسابقات بسیار بالا و خوب و از نظر فنی در سطح خوبی برگزار شد و با توجه به وقفه ای که در سال‌های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شده بود؛ این‌مسابقات نشاط دوباره را با توجه به‌ اعلام بازیکنان تیم هاي مختلف به همه کارکنان و کارگران ادارات و شرکت ها تزریق کرد.

 

وی  گفت: برای فوتبال و ورزش بهپاک در سال‌های گذشته هزینه خوبی انجام شده است که جای قدردانی است و اکنون هم نیازمند ورزش در بهپاک و تزریق امید و شادابی به جامعه کارگری هستیم  تا با شناسایی استعدادها به نقطه قوت خود برسیم.

 

صادقیان افزود: محیط بهپاک‌، محیط کارگری است و نیروها نیازمند توجه به نشاط و شادابی در کنار کار هستند که در سال های گذشته به این امر پرداخته شد و در دوره ای به دلیل شیوع کرونا مسکوت ماند و اکنون با توجه به استقبال جوانان از ورزش و به ویژه استقبال کارگران در این دوره از مسابقات که بعد از شیفت کاری به مسابقه می پردازند؛ نیازمند حمایت جدی از ورزش بهپاک در سطوح مختلف هستیم.

 

وی گفت: نیازمند امکانات و تجهیزات ورزشی در بهپاک هستیم تا با توان و نشاط بیشتری به کار پرداخته و همچنان که در تولیدات سرآمد هستیم در  زمینه های مختلف فرهنگی، ورزشی با امکانات و تجهیزات مناسب و احیای ورزش بهپاک که روزی سرآمد بود خوش بدرخشیم.

 

صادقیان‌افزود: بهپاک در بخش فوتبال با توجه به گذشته خوب در این ورزش، دارای ظرفیت خوبی است که باید با شناسایی استعدادها و فراهم کردن امکانات در این بخش خوش درخشید.

 

 

اشتراک گذاری: