سامانه ها


تاریخ انتشار: يکشنبه ٣٠ آبان ١٤٠٠ - ١٨:٤٦

صادق جایروندی مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک، مدیرعامل این شرکت ضمن گرامی‌داشت مقام بسیجیان، طی پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

شهید آوینی چه زيبا گفت: اگر به چشم راز بنگری، اینجا که قدمگاه مجاهدان راه خداست، بوسه گاه فرشتگانی است که شگفت زده از عظمتی که در باطن این انسان خاکی یافته اند، صلای«لا علم لنا الاما علمتنا» سر داده اند و خدای را بر خلقت حکیمانه اش تقدیس می کنند. این خاک که ما اینچنین غفلت زده بر آن پا می گذاریم، مهر نماز کروبیان است و این جوانان مجاهدانی هستند که در مدح مصافشان سوره ی « والعادیات» نازل می گردد.

مبادا روزمرگی و مکر شب و روز ما را بفریبد و از این معنا غافل شویم. تاریخ جهان هزارها سال در انتظار ظهور این جوانان بوده است تا بیایند و امانت ازلی انسان را ادا کنند و آرمان های هزاران ساله ی انبیا و زمین همان گونه سخن خواهند گفت که ما از بدو می گوییم.

خداوند را شاكرم ، در اين برهه از زمان در مدرسه عشقي پا نهاده ام كه الگوي زندگي و تلاش در صحنه كار و توليد،  شهدا، بسيجيان و ايثارگران عزيز هستند و رسيدن به آرمان هاي آنان و  دغدغه هاي رهبري فقيد انقلاب برايم اولويت زندگي و كمال است . 

امید است که از میدان مجاهدت در صحنه تولید و اقتصاد سربلند بیرون آییم. هفته یادآوری مقام انسان های وارسته از تعلقات دنیوی و دلبستگان حضرت حق، هفته بسیج گرامی باد.

بسیج  شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که از عمق معارف الهی توسط بنیانگذار حکیم انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و در فرد فرد مردم انقلابی میهن اسلامی ریشه دوانید واکنون به فرهنگی فراگیر و گسترده و جهان شمول تبدیل گشته است. 

           صادق جایروندی

مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره

      شرکت صنعتی بهپاک

 

لینک های مرتبط:

bidna.ir

 

اشتراک گذاری: