سامانه ها

همزمان با روز زن، بازدید بانوان سازمان صمت از کارخانه بهپاک
زن زیباترین واژه آفرینش و مؤثرترین عامل تربیت و سلامت روحی، روانی و جسمی فرزند، همسر و جامعه است. اهمیت پرداختن به موضوع زن ریشه در اهمیت نهاد خانواده دارد، چرا که نهاد مقدس خانواده رکن بنیادین اجتماع بشری و اولین گروه اجتماعی است که هر فردی در آن عضو می شود، اولین شرط داشتن جامعه‌ای سالم و پویا حفظ سلامت و پایداری خانواده می باشد که این موضوع نیز در گرو نقش‌آفرینی سازنده زنان در خانواده است، اگر چنین نباشد بخش زیادی از هویت اجتماعی انسانی نابود می‌شود و در پی آن تلاش‌های فردی و اجتماعی بی‌ثمر و نافرجام خواهد ماند.
 ٠٩:٤٧ - دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

پای صحبت مادری با بیست و نه سال سابقه‌ی کار
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر با یکی از بانوان با سابقه‌ی شرکت صنعتی بهپاک که در آستانه بازنشستگی هستند، به گفت‌وگو نشستیم سرکار خانم رقیه کشاورزیان 59 ساله که 29 سال است در واحد دبیرخانه شرکت بهپاک سابقه فعالیت دارند.
 ١٠:٤٨ - يکشنبه ٣ بهمن ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بهپاک معطر به حضور شهدا
صبح روز شنبه 25 دی ماه 1400 کارخانه بهپاک معطر به عطر حضور شهدا گمنام هشت سال دفاع مقدس شد. و کارکنان بهپاک با آرمان‌های شهدای عالی مقام تجدید پیمان کردند.
 ١١:٣٦ - شنبه ٢٥ دی ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

یادداشت مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک در سالروز شهادت سردار سلیمانی
یادداشت مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک در سالروز شهادت سردار سلیمانی
 ١٥:٤٢ - دوشنبه ١٣ دی ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

خرید و فروش سویا در بازار آزاد بالاتر از قیمت روی کالا/ ورود سویای خوراکی به جیره خوراک دام
مدیرعامل شرکت تولیدکننده سویای خوراکی در کشور ضمن‌ تائید ورود این محصول به جیره خوراک دام گفت: سویای خوراکی بالاتر از قیمت روی کالا در بازار خرید و فروش می‌شود اما با افزایش توزیع، نرخ این کالا در بازار به قیمت کارخانه نزدیک شده است.
 ١٥:٣٨ - سه شنبه ٢٣ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

مدیرعامل شرکت بهپاک از کاهش قیمت سویا و جلوگیری از سودجویی دلالان خبر داد
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک، صادق جایروندی مدیرعامل این شرکت در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیما از کنترل قیمت سویا در بازار خبر داد و گفت: با تمهیداتی که در نظر گرفته شده تلاش داریم تا دست واسطه ها و دلالان را از بازار فروش سویا کوتاه کنیم و قیمتی که در بازار به فروش می رسد را به قیمت کارخانه نزدیک کنیم.
 ١٠:٢٨ - دوشنبه ٢٢ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

از تبدیل وضعیت کارگران بهپاک تا توسعه پایدار
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک، مدیرعامل این مجموعه تولیدی در اولین اقدام بعد از حضور خود در بهپاک نیروهای پیمانکاری این کارخانه را به قراردادی تبدیل وضعیت کرد.
 ١٤:٣٩ - يکشنبه ٢١ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>