سامانه ها


تاریخ انتشار: يکشنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠١ - ١٤:٠٩
همزمان با روز جهانی کار و کارگر

من عاشق کارم هستم

به مناسبت فر رسیدن روز جهانی کار و کارگر، گفتگویی داشتیم با یکی از همکاران در کارخانه بهپاک

 

 

لطفا خودتون رو معرفی کنید؟

اینجانب محمدابراهیم دارابی متولد 1355 و لیسانس (مهندسی مکانیک) از سال 1377 در شرکت صنعتی بهپاک مشغول به فعالیت شده ام . بدو ورود به شرکت بهپاک با مدرک دیپلم به عنوان کارگر بخش بسته بندی خانوار واحد آرد و پروتئین فعالیت داشتم.

با توجه مدرک تحصیلی  هنرستان و علاقه به کار فنی بعد از مدت یک ماه به عنوان نیروی جوشکار به واحد فنی معرفی شدم، در تقسیم بندی پرسنل فنی به واحدها مجددا به عنوان اپراتور خط تولید به واحد پروتئین بازگشتم .

با شناخت استعدادو توانایی خود و انتخاب هدف برای ارتقاء شغلی به لطف خدا و نگاه مثبت مدیریت محترم ادامه تحصیل  داده و در ابتدا سرپرست شیفت واحد و بعد از آن رئیس واحد پروتئین شده ام که 6 سال در این قسمت مشغول می باشم.

چقدر کارخود را دوست دارید؟

علاقه و دوست داشتن زیاد بنده به کار در بخش تولید باعث بالا رفتن بازدهی و پیشرفت اینجانب در واحد پروتئین شده است . وقتی عاشق کار خود باشید از هیچ فرصتی برای پیشرفت دریغ نخواهید کرد.

نیاز امروز کارگران رو در چی می دونید؟

بزرگترین نیاز امروز کارگر امنیت شغلی و اینکه بتواند با پول و درآمدی که دریافت میکند خود و خانواده را در طول یکماه اداره کند. ان شاالله با نگاه حمایتی به جامعه کارگری مشکلات این قشر مرتفع گردد.

صحبتی با کارگران و همکاران اگر دارید بفرمایین؟

ضمن عرض تبریک و خدا قوت به همه ی قشر کارگری به ویژه همکاران عزیز و خانواده گرامیشان و آرزوی موفقیت و سلامتی برای تک تک همکاران ،  بنده به عنوان کارگر با سابقه 23 سال در خط تولید به همه همکاران صمیمانه سفارش میکنم داشتن وجدان نسبت به وظایف کاری محوله به بهترین شکل باعث دستیابی همه کارگران و سازمان به اهداف خود می شود.

نقش کارگران در تحقق شعار سال چگونه است؟

کارگران،  نیروهای انسانی کار آمدی هستند که نقش مهمی در تولید و رونق اقتصادی دارند و عامل اصلی حرکت هر جامعه به سوی تعالی ، رشد و شکوفایی هستند .

به عنوان نمونه باید یادآوری کنم؛ همکاران زحمتکش شرکت صنعتی بهپاک از سال 1397 الی 1400 در خط تولید پروتئین سویای خوراکی موفق به ساخت  4 دستگاه وینگر آمریکایی شدند. که با مهارت ودانش کارگران واحدهای فنی، انرژی و تولید، از طریق مهندسی معکوس، نصب و راه اندازی شد. این در حالی است که ظرفیت اسمی تولید هر دستگاه وینگر 15 تن در هر روز می باشد، و حدود 5000 تن در سال افزایش ظرفیت تولید سویای خوراکی را دارد . و با همین تلاش ها با  افتخار می گوییم که شرکت بهپاک بیش از 76 درصد سهم تامین بازار پروتئین سویا را دارد .

یک خاطره در محیط کار بفرمایین؟

 بزرگترین خاطره بنده در طول 23 سال سابقه این بود که توانستم ازجایگاه کارگری خط تولید با تلاش و توانایی و انگیزه مسیر رشد خودم را مهیا کنم و در نصب و راه اندازی دستگاه های پروتئین ساز بولر و وینگر و بسته بندی به عنوان کارگر و مسئول حضور داشته باشم و این رمز موفقیتم در روند کارم می باشد و برای همه همکاران قدیم و جدید به عنوان الگو می توانم بازگو کنم  

و صحبت آخر

عنوان کارگری افتخار بنده است و امیدوارم در امور وظایف محوله و پیشبرد اهداف شرکت نقش مناسب و بسزای داشته باشم و مجموعه مدیریتی  شرکت هم  همواره حامی و پشتیبان کارگران باشند.

 

 

اشتراک گذاری: