سامانه ها


تاریخ انتشار: چهارشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠٠ - ١٧:٠٧

جذب نیروی کار به جای تعدیل در شرایط تحریم

فاصله مدیرعامل و کارگر در بهپاک به حداقل رسید.

 

سرپرست یکی از شیفت‌های حفاظت فیزیکی کارخانه صنعتی بهپاک در شهرستان بهشهر، گفت: مدیرعامل شرکت روش جدیدی از مدیریت را در حوزه رفتار با نیروی کار در پیش گرفته که مورد استقبال همه کارگران و کارکنان قرار گرفته‌است.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک، محمدعلی سیدی به مناسبت 11 اردیبهشت روز کارگر، درباره فضای حاکم در این شرکت به لحاظ رابطه کارگری و کارفرمایی اظهار داشت: خوشبختانه در دوره مدیریت جدید ما روی جدیدی از رفتار مدیر ارشد یک مجموعه با نیروی کار را مشاهده می‌کنیم.

وی با بیان اینکه کارگران در فضای پرانرژی فعالیت می‌کنند، گفت: وقتی نیروی کار حداقل در محیط کاری خود آرامش داشته باشد، این موضوع می تواند به بهره‌وری ختم شود.  

سرپرست حفاظت فیزیکی یکی از شیفت‌های کارخانه بهپاک با اشاره به اینکه شرکت در مقطعی با کمبود مواد اولیه همراه شده بود و حتی این موضوع کارگران را با نگرانی از تعدیل نیرو مواجه کرد. سیدی گفت: در دوره جدید تحریم‌ها واقعا شرکت در مقطعی با مشکل مواجه شد، اما با تزریق مواد اولیه، خطوط تولید کارخانه بدون وقفه در حال فعالیت هستند. 

وی افزود: بر خلاف انتظارات خوشبختانه بعد از اینکه مهندس توسلی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت منصوب شد، با آغاز پروژه های جدید و ورود مواد اولیه برای افزایش تولید، کارخانه بهشهر دوباره احیا شد.

این نیروی کار در شرکت صنعتی بهپاک گفت: حتی در ایجاد روابط کارگری و کارفرمایی شخص مدیرعامل رابطه نزدیک و دوستانه‌ای در بازدید از کارخانه با نیروی کار دارد. به عبارتی در دوره مدیرعامل جدید به شدت فاصله بین مدیرعامل و نیروی کار کم شد.

وی افزود: یکی از اقدامات مدیریت جدید، توجه و اهمیت به خانواده‌های شهدا است که این ویژگی بسیار ارزشمند است.مدیرعامل شرکت با تعدادی از خانواده‌های شهدای شرکت از نزدیک دیدار داشت و حتی اطلاع دارم دغدغه‌های آنها را در حد امکان پاسخ داده است. یکی از دغدغه خانواده شهدای بهپاک بیکاری فرزندان یا اقوام درجه یک شهید بود که وی در حد توان نسبت به جذب این افراد اقدام کرده‌است.

وی با بیان اینکه توجه به تخصص نیروی کار گفت: در مواردی که احساس شود مهارت کارگران نیاز به ارتقا و به روز رسانی دارد، در زمینه آموزش اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

سرپرست حفاظت فیزیکی یکی از شیفت‌های کارخانه بهپاک گفت: مشخصا در بخش حراست، شخص مدیرعامل به پوشش نیروی کار توجه ویژه دارد و حتی تاکید ویژه دارد که نگاهبان ورودی در کارخانه معرف خانواده شرکت بهپاک است که هم از نظر پوشش و هم از نظر رفتار باید مورد توجه باشد.

 

 

 

اشتراک گذاری: