ارسال به دوست نسخه چاپي 

بازدید مدیران عامل محترم گروه توسعه ملی و توسعه صنایع بهشهر و مشاور محترم وزیر اقتصاد از بهپاک

آقای دکتر سدیدی مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی به اتفاق آقای دکتر الحسینی مدیر عامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر، آقای دکتر عبدالهی مشاور محترم وزیر و مدیر کل محترم بازرسی وزارت امور اقتصادی و دارایی و آقای میرمحمدی مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در روز چهارشنبه مورخ 1398/8/8  از شرکت صنعتی بهپاک بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید، ایشان در معیت آقای دکتر شریفی مدیر عامل شرکت و معاونین و مدیران از نزدیک از محصولات، خطوط مختلف تولید و واحدهای پشتیبانی شرکت بازدید کامل به عمل آوردند  و سپس در جمع معاونین و مدیران حضور یافتند و پس از استماع گزارش مدیرعامل، به بحث و تبادل نظر با مدیران و معاونین پرداختند.

در ادامه آقای دکتر الحسینی با اشاره به نقش و جایگاه ویژه شرکت بهپاک در گروه توسعه صنایع بهشهر و نیز در صنعت غذایی کشور، بر لزوم دقت و سرعت در انجام امور در کنار رعایت قوانین و مقررات و توجه به بهره وری تأکید کردند.

سپس دکتر عبدالهی ضمن مرور تاریخچه کشت دانه های روغنی در کشور و فلسفه مکان یابی 5 دهه قبل کارخانه بهپاک، نگرانی خود را از فرسودگی ماشین آلات موجود اعلام و بر انجام مطالعات کارشناسی جهت بازسازی ماشین آلات به منظور راندمان و بهره برداری بیشتر تأکید کردند.

در ادامه آقای دکتر سدیدی مدیرعامل محترم گروه توسعه ملی، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و ضمن ابراز مسرت از حضور در جمع کارکنان شرکت، از زحمات مدیرعامل، هیأت مدیره و سایر کارکنان تجلیل به عمل آوردند ولی در عین حال با اشاره به متوسط سود سنوات گذشته شرکت در قیاس با ارزش بازار سرمایه گذاری فعلی گروه در شرکت بهپاک، ارزشهایی همچون اشتغال، تولید و توجه به کیفیت را از اهداف گروه در کنار سودآوری بر شمردند و ابراز امیدواری کردند که متقابلاً، کارکنان شرکت با عملکرد خوب خود، بازخورد لازم را به سرمایه گذار بدهند.

پس از نشست مذکور،  آقای دکتر الحسینی مدیرعامل محترم گروه توسعه صنایع بهشهر، جلسه صمیمانه جداگانه ای با مدیران و رؤسا تشکیل دادند و ضمن آشنایی با تک تک آنان، پیشنهادات و دیدگاه های حاضرین را در ابعاد مختلف استماع و مورد بررسی قرار دادند.

 

تعداد نمایش:664 /١٤:٢٩يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨/شماره خبر:٤٩٠