چاپ        ارسال به دوست

برپائی جشن پیروزی انقلاب و افتتاح سوله 4000 تنی ذخیره کنجاله در شرکت بهپاک با حضور مدیرعامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر

در ایام ا... دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم جشن با شکوهی روز یکشنبه مورخ 95/11/17 از ساعت 10 الی 14 با حضور جناب آقای دکتر دامغانیان مدیرعامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر ، مقامات عالی رتبه شهرستان بهشهر ، امام جمعه محترم ، فرماندار محترم ، فرمانده محترم سپاه ناحیه بهشهر و با حضور پرشکوه کارگران در محل شرکت برگزار شد و همزمان با جشن انقلاب ، پروژه 4000 تنی ذخیره کنجاله افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مراسم جشن پس از تلاوت قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی ، دعای خاصه امام رضا (ع) ، پخش کلیپ سرود پیروزی انقلاب ، فرمایشات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری شروع و در ادامه آقای رجبی مدیراموراداری و رئیس کمیته مراسم ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر ، یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام (ره) ، شهداء و علمای منطقه را گرامی داشتند و در ادامه جناب آقای دکتر دامغانیان ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر به معرفی مجموع توسعه صنایع بهشهر و قابلیت های آن در کشور اشاره نمود و در حوزه صنایع غذایی شرکت صنعتی بهپاک را از صنایع پیشرو گروه توسعه صنایع بهشهر برشمردند و بالندگی بهپاک را مرهون تلاش و خدمات صادقانه کارگران و کارکنان سخت کوش ، توانائی و درایت و جدیت جناب آقای دکتر شریفی دانستند و همچنین تاکید کردند که بقاء ، ماندگاری و پیشرفت شرکت ها به هدایت ، حمایت و نظارت بستگی دارد .

در ادامه مدیر عامل شرکت آقای دکتر شریفی ، ضمن عرض تبریک سالگرد پیروزی انقلاب ، خبر خوش ورود بهپاک به فرابورس را برای همکاران به ارمغان آوردند و فرصت ها و تهدیدات پیش روی شرکت را خاطر نشان نمودند . ایشان همچنین اقدامات فاخر را نتیجه و ثمره کار تیمی و همدلی ایجاد شده در فضای شرکت دانستند و در نهایت عملکرد شرکت را در سال مالی گذشته بسیار مثبت ارزیابی کردند.

این مراسم با تجلیل از خانواده های معظم شهداء ، بازنشستگان ، اساتید و مدرسین داخل سازمان ، دارندگان عنوان قهرمانی جهانی و کشوری ، مزدوجین و نیز برندگان مسابقات ورزشی والیبال کارگری بهپاک خاتمه یافت .

شایان ذکر است حضور مدیرعامل محترم شرکت توسعه صنایع بهشهر در جمع کارگران شرکت بهپاک و افتتاح پروژه انبار سوله 4000 تنی کنجاله و مساعدت ایشان به کارگران موجب شور و شعف بین آنها گردید .

 

 


١٠:٢٠ - پنج شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٢٨٧    /    تعداد نمایش : ١٧٧٤