چاپ        ارسال به دوست

شرکت صنعتی بهپاک بهشهر میزبان جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران

 

پایگاه بسیج شهید فکوری شرکت صنعتی بهپاک روز سه شنبه مورخ 28/10/1395 میزبان جانشین فرمانده سپاه کربلا جناب سرهنگ رضایی ، مسئول بسیج کارگری استان مازندران و جناب سرهنگ میرجمالی و جناب سرهنگ امیری فرمانده حوزه امام علی (ع) بسیج کارگری شهرستان بهشهر بود.

در راستای برنامه مدون سپاه کربلا و به منظور سرکشی و بازدید از پایگاههای نمونه بسیج شهرستان ها جناب سرهنگ رضایی جانشین محترم سپاه کربلا و همچنین جناب سرهنگ میرجمالی مسئول بسیج کارگری استان مازندران از نزدیک فعالیت های پایگاه بسیج شهید فکوری شرکت بهپاک را که به عنوان پایگاه نمونه قشر کارگری سپاه ناحیه شهرستان بهشهر و استان مازندران انتخاب شده است مورد بازدید قرار دادند .

در این بازدید آقای رجبی مدیراموراداری و منابع انسانی فعالیت های شرکت و پایگاه مقاومت بسیج را مطرح و اقدامات فاخر انجام گرفته توسط مدیریت محترم عامل شرکت جناب آقای دکتر شریفی و تیم مشارکتی ایشان و چگونگی خروج از بحران مالی سال 83 تا 87 را که شرکت دچار زیان انباشته و ورشکسته شده بود را خدمت جانشین محترم سپاه کربلا مازندران تشریح کردند و در ادامه عملکرد پایگاه بسیج از جمله اجرای مطلوب حلقه های طیبه صالحین ، امور فرهنگی و اجتماعی و ماموریت های محوله اشاره و همه اقدامات صورت گرفته را نتیجه همکاری ، تعامل و همدلی مدیریت و بسیج دانستند.

در ادامه از خطوط مختلف تولید شرکت از جمله روغنکشی و پروتئین و اقداماتی که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در زمینه بهینه سازی انرژی ، کاهش ضایعات وخودکفایی در تعمیرات سالانه ماشین آلات تولید انجام پذیرفته ،  مورد بازدید قرار گرفت.

همچنین طبق برنامه با خانواده شهید محمدتقی درزی رکاوندی که از شهدای کارگری شرکت بهپاک می باشد در روستای رکاوند دیدار و با اهداء لوح تقدیر و هدایا ، از این خانواده تجلیل بعمل آمد.

شایان ذکر است در این بازدید اعضای شورای پایگاه شهید فکوری بهپاک نیز جانشین سپاه کربلا و میهمانان را همراهی کردند.

 

در پایان جانشین محترم سپاه کربلا و فرمانده بسیج کارگری مازندران از تلاش و درایت و جدیت مدیریت شرکت و همراهی و همکاری کارکنان ، تخصیصاً نیروهای بسیجی قدردانی بعمل آورند.


١٤:١٤ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٢٨٥    /    تعداد نمایش : ٨٣٨