آگهی نحوه برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده
به موجب آگهی منتشره در روز چهارشنبه 20 فروردین ماه 1399 در سیستم دیجیتالی روزنامه اطلاعات مبنی بر دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام، این مجمع در روز شنبه 1399/01/30 برگزار خواهد شد با عنایت به شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا و حسب ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار برگزاری مجمع در شرایطی امکان پذیر است که حداکثر تعداد 15 سهامدار حقیقی یا حقوقی در مجمع حضور یابند. از این رو با توجه به الزام حضور ارکان، هیأت رئیسه و نمایندگان سازمان بورس و حسابرس و بازرس قانونی شرکت، از سهامداران محترم تقاضا می گردد با مشاهده هم زمان مجمع از طریق پیام رسان اینستاگرام ( https://www.insagram.com/behpakco ) خادمان خود را در برگزاری این مجمع یاری رسانند.
 ١٠:٣٣ - چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي صاحبان سهام
آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي صاحبان سهام
مجمع عمومي عادي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 1398/09/30 شرکت صنعتي بهپاک (سهامي عام) رأس ساعت11:30صبح روز شنبه مورخ 1399/01/30در محل سالن اجتماعات شرکت پاکسان به آدرس: تهران- کيلومتر 8 بزرگراه فتح(جاده قديم کرج) تشکيل مي گردد. بدينوسيله از صاحبان سهام يا نمايندگان قانوني آنها دعوت مي شود جهت دريافت برگ ورود به جلسه در تاريخ 26 و 27/01/99 با در دست داشتن مدرک شناسائي معتبر به محل دفتر مرکزي شرکت واقع در تهران خيابان قائم مقام فراهاني، پائين تر از مطهري، خيابان بيست و دوم، پلاک 6 مراجعه نمايند.
 ١٠:٢٧ - چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
لغو آگهی (اطلاعیه)دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام ( عملکردسال مالی منتهی 30/09/1398)
پیرو آگهی منتشره در روزنامه اطلاعات مورخ 1398/12/13 مبنی بر دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه راس ساعت 10:00 صبح روز شنبه 1398/12/24 ، به اطلاع می رساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت در تاریخ مذکور بدلیل منع قانونی هرگونه اجتماع به علت شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا ، برگزار نمی گردد و تصمیم گیری در خصوص دستورات جلسه به تاریخ بعدی که متعاقبا" اعلام می گردد ، موکول گردید.
 ١٣:١٥ - چهارشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه پخش برگزاری مجمع بصورت لایو
به اطلاع سهامداران محترم می رساند با توجه به شیوع کرونا ، مجمع شرکت صنعتی بهپاک بصورت لایو از کانال اینستاگرام به آیدی behpakco@ راس ساعت مقرر پخش می گردد.
 ١٥:٠٧ - سه شنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه نحوه برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه
پیرو آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت جهت بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 1398/09/30 که در تاریخ 24 اسفند98 در هتل المپیک (مجموعه ورزشی آزادی) برگزار خواهد شد از سهامداران محترم و نمایندگان قانونی آنها درخواست می گردد جهت حفظ سلامتی خود و دیگر شرکت کنندگان نکات زیر را رعایت نمایند: 1- خودداری از دست دادن و روبوسی 2- همراه داشتن ماسک و دستکش 3- همراه داشتن خودکار 4- ارسال معرفی نامه نمایندگان و سایر مدارک لازم حداکثر دو روز قبل از مجمع (جهت جلوگیری از رد و بدل کردن کاغذ و .... در روز مجمع) 5- حفظ فاصله ایمنی از دیگر شرکت کنندگان در طول برگزاری مجمع ضمناً خواهشمند است در صورتی که احدی از سهامداران یا نمایندگان حقوقی آنها، علائم سرماخوردگی یا آنفلانزا، دارند توصیه می شود از حضور در مجمع خودداری کنند و سهامدار محترم یا نماینده حقوقی، شخص دیگری را جایگزین ایشان نمایند. همچنین یادآور می شود با توجه به شرایط فعلی، پذیرایی در مجامع خودداری خواهیم کرد. در پایان ذکر این نکته ضروری است اگر مراجع قانونی مجوز برای لغو برگزاری مجامع صادر نمایند مراتب به اطلاع سهامداران خواهد رسید. خواستار سلامتی شما فعالان بازارهای مالی کشور و همه مردم عزیز ایران هستیم.
 ١٤:٠٧ - سه شنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت صنعتی بهپاک ( سهامی عام )
مجمع عمومی عادی بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 1398/09/30شرکت صنعتی بهپاک (سهامی عام) رأس ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 1398/12/24 در محل سالن اجتماعات هتل المپیک به آدرس: تهران- ضلع غربي مجموعه ورزشی آزادي، بلوار دهکده تشکیل می گردد. بدینوسیله از صاحبان سهام یا نمایندگان قانونی آنها دعوت می شود جهت دریافت برگ ورود به جلسه از تاریخ 20 و 98/12/21با در دست داشتن مدرک شناسائی معتبر به محل دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران خیابان قائم مقام فراهانی، پائین تر از مطهری، خیابان بیست و دوم، پلاک 6 مراجعه نمایند.
 ١٤:٠٢ - چهارشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه سهامداران محترم
با توجه به هشدارهای مکرر و متعدد وزارت بهداشت مبنی بر جدی گرفتن مسئله کرونا ویروس و به منظور پیشگیری از آلودگی وحفاظت کلیه افراد، این شرکت از تاریخ 1398/12/12 تا اطلاع ثانوی از پذیرش حضوری سهامداران و مراجعه کنندگان محترم معذور می باشد.شایان ذکر است که در این مدت کارشناس واحد سهام با شماره تلفن های واحد سهام آماده پاسخگویی خواهد بود.همچنین سهامداران می توانند کلیه امور خودرا از طریق فاکس و یا پست الکرونیکی در صورت نیاز پیگیری نمایند. تلفن واحد سهام: 88323704 (ساعت کاری 8 الی 13) فاکس شرکت: 88341945 Info@behpak.com : پست الکترونیکی
 ١٣:٥٤ - يکشنبه ١١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>