ارسال به دوست نسخه چاپي 

اخذ تندیس نقره حمایت از حقوق مصرف کنندگان

 

هجدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور مسئولان وزیر صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نمایندگان جامعه مصرف کنندگان، مدیران بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.در این مراسم باشکوه ، با اهدای تندیس نقره ای از شرکت صنعتی بهپاک ، تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

هدف از اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان ، افزایش انگیزه و حساسیت در تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت بیش از پیش حقوق مصرف کنندگان ، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس ، افزایش رقابت سازنده بین تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی ، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه ، تحویل به موقع کالا و ارائه مطلوب خدمات فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای مرغوب تولید داخل است.

جایزه حمایت از حقوق مصرف کننده، معتبرترین جایزه ملی است که بر مبنای شاخص هایی همچون کیفیت، قیمت، رضایت مشتری و... به بنگاههای اقتصادی برتر اعطاء می شود. شرکت بهپاک در  سال جاری بر مبنای عملکرد سال 1397 موفق به دریافت تندیس نقره ای گردیده است.

 

 

تعداد نمایش:947 /١٥:١٠سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨/شماره خبر:٤٨١