ارسال به دوست نسخه چاپي 

مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع فوق العاده شرکت بهپاک برگزار شد .

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام مربوط به سال مالی منتهی به 97/09/30 و مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی بهپاک (سهامی عام) رأس ساعت 9:30 صبح روز یکشنبه مورخ 97/12/19 در محل سالن اجتماعات شرکت کارگزاری بانک ملی ایران برگزار شد .

جلسه با قرائت کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و سپس با پخش کلیپ کوتاهی از خطوط تولید و محصولات بهپاک آغاز شد . در ابتدا آقای دکتر فاطمی به نمایندگی از طرف شرکت توسعه صنایع بهشهر بعنوان ریاست مجمع ، ضمن تبریک ماه مبارک رجب و همچنین تسلیت شهادت امام هادی ( ع ) حضور کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی را خیرمقدم عرض نموده و پس از آن رسمیت جلسه را به دلیل رسیدن به حد نصاب آرای قانونی اعلام و سپس طی دعوت از نمایندگان سازمانهای ذیربط ، ترکیب هیأت رئیسه را مشخص و از آقای دکتر شریفی مدیر عامل شرکت صنعتی بهپاک دعوت کردند تا بعنوان دبیرجلسه به ارائه گزارش عملکرد بهپاک بپردازند .

آقای دکتر شریفی ابتدائاً حضور سهامداران و نیز نمایندگان شرکت توسعه صنایع بهشهر ، نماینده حسابرس مستقل و بازرس قانونی ،  نماینده بورس و اصحاب رسانه و همچنین همکاران بهپاک را تبریک عرض نموده و ضمن خیر مقدم  به کلیه حضار سال 97 را یکی از بهترین سالهای بهپاک مقارن با پنجاه سالگی بهپاک اعلام نمودند . سپس در حین ارائه گزارش ، عملکرد بسیار خوب و مناسب و رشد قابل توجه بهپاک در سال مالی 97 به رغم تحریم های پیش آمده را ، حاصل کار تیمی دانستند که نتایج حاصل از آن  سود خالص هر سهم 1140 ریالی را به دنبال داشت .

در ادامه صورت های مالی و یادداشت های همراه ، صورت حساب سود و زیان و صورت گردش وجوه نقد مربوط به سال مالی منتهی به 1397/09/30  و افزایش سرمایه شرکت معادل مبلغ 180 میلیارد ریال به تصویب رسید  ( مبلغ سرمایه از 320 میلیارد ریال به 500 میلیارد ریال افزایش یافت ) .

جهت مشاهده صورتهای مالی شرکت سال مالی منتهی به 97/9/30  کلیک نمایید.

 

تعداد نمایش:898 /١٢:٥٩پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧/شماره خبر:٤٢٧