سامانه ها


تاریخ انتشار: يکشنبه ١٣ شهريور ١٤٠١ - ١٢:٤٥

پای صحبت مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان بهپاک

در اصل۴۴ قانون اساسی، بخش تعاون در اقتصاد جمهوری اسلامی ایران، مطرح و شرح و تفصیل آن در ۱۳ شهریور ۱۳۷۰، به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید. در این راستا، وزارت تعاون به منظور اعمال نظارت دولت و حمایت و پشتیبانی از بخش تعاونی در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۷۰ تشکیل گردید. تعاونی ها، واحدهای کوچک اقتصادی ویژه ای هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، در تولید ملی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، فعال هستند و غالبا مالکیت مستقلی دارند. در واقع، تعاونی ها، سازمان هایی مردمی هستند که از سوی خود اعضا و با اختیار کامل آنها تشکیل و منطبق با اصول بین المللی تعاون اداره می شوند.

 

و حالا مناسبت 13 شهریور، روز تعاون بهانه ای شد تا به منظور گرامی‌داشت این روز ، به سراغ یوسفی مدیر عامل تعاونی مصرف کارکنان شرکت صنعتی بهپاک برویم.

 

لطفا خودتون رو معرفی کنید ؟

 

اینجانب عباس یوسفی مدیر عامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان بهپاک هستم و بیش از ۱۸ سال در خدمت سهامداران محترم هستم و تا آنجایی که بتوانم و در وسع ما باشد انشالله به همکاران شرکت بهپاک خدمات خواهیم رساند. و روز تعاون را به شما دوستان و همکاران محترم تبریک عرض میکنم .

 

سرمایه تعاونی بهپاک چقدر است و چند ساله که فعالیت می کنید؟

 

در سال ۱۳۵۰ اولین کارخانه پنبه پاک کنی که در بهپاک برقرار شد با تعداد نیروهایی که در آن زمان حدودا ۳۵ نفر کار میکردند تعاونی را با سرمایه ای بسیار پایین تشکیل دادند و الان خوشبختانه سرمایه تعاونی ما با داشتن بیش از ۹۰۰ نفر سهامدار  بالای ۵۰۰ میلیون تومان می باشد.

 

تعاونی بهپاک در چه حوزه هایی فعالیت دارد؟

خدمات ما شامل کل مواد غذایی و  لوازم خانگی  بنا به درخواست پرسنل هست که تهیه می کنیم و خدا را شکر تا الان هر درخواستی که از سوی مراجعه کننده داشتیم برایشان تهیه کردیم و انشالله خدا کمک کند همین مسیر را ادامه میدهیم.

 

چند نفر در تعاونی بهپاک مشغول به کار هستند؟

 

پرسنلی که مستقیم دارند کار میکنند سه نفر میباشند.

یک نفر حسابدار، یک انباردار و یک نفر به عنوان فروشنده مشغول به کار میباشند.

 

وضعیت تعاونی بهپاک رو چطور می بینید؟

تعاونی ها باید پشتیبانی آن شرکت هایی که تشکیل تعاونی را میدهند داشته باشند. شرکت صنعتی بهپاک با داشتن بیش از ۵۰۰ نفر شاغل توقع زیادی از ما دارند که بتوانیم به تک تک آنها خدمات برسانیم. از سویی امکانات ما به آن اندازه ای نیست که بتوانیم همه را راضی نگه داریم.  حمایت هایی که مدیران شرکت بهپاک از ما دارند هم با محدودیت هایی همراه است. ولی حدالاقل خوشحالیم که تعاونی مصرف ما هر سال با تراز مالی خوبی بسته میشود و همه اینها را به لطف کمک های مدیریت میدانیم.

 

به هر حال کمک آنها هرچقدر بیشتر باشد مطمئنا سهامداران ما که کارکنان بهپاک هستند رضایت بیشتری دارند تا ما بتوانیم گوشه ای از مشکلات آنان را تامین کنیم و انتظاری که از مدیریت داریم این است که تعاونی را به عنوان یکی از زیر مجموعه های قوی خودشان بدانند.

 

برای توسعه مجموعه چه خواسته ای دارین؟

انباری که برای نگهداری کالاها و مواد غذایی است نیاز به تعمیرات کلی دارد  

باید بگویم اعضای هیآت مدیره تعاونی بهپاک پنج نفر است که هر سه سال از طرف سهامداران انتخاب میشوند به همراه یک بازرس.

اعضاء هیات مدیره تعاونی بهپاک:

 

ناصر رضوی، رئیس هیات مدیره،  ابوطالب میری، معاون،  مهدی گرجی زاد،  علی صالحی،  طوفان یخکشی،  و بازرس، صفدر صابری


 

اشتراک گذاری: