نسخه چاپي ارسال به دوست

تولیدکننده به‌معنای واقعی تنهاست

به گزارش آوای خزر از شهرستان بهشهر، "امیرحمزه توسلی" در نشست امروز که با حضور آقای مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در شرکت بهپاک برگزار شد، با اشاره به شعار تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها در سال‌جاری و اینکه هر کسی باید به سهم خود در تحقق این شعار گامی موثر بردارد، از دغدغه خود در بخش تولید و بی‌تفاوت بودن نسبت به آن گفت.

وی افزود: زمانی در حوزه تولید موفق هستیم و حرفی برای گفتن داریم که در بخش پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها؛ مشکلات را از سر راه برداریم.

مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک بهشهر با بیان اینکه تولید دغدغه اصلی تولیدکنندگان است، خاطرنشان کرد: متاسفانه مسوولین به جای حمایت؛ شعار می‌دهند و تولیدکننده به معنای واقعی تنهاست؛ فلذا باید با حوزه‌های مختلف بجنگد تا بتواند به تولیدات ابتدایی برسد ولو اینکه در تمامی شعار‌های کشور حول و حوش حمایت از تولید و در راس بودن تولید است.

توسلی عنوان کرد: در کنار دستگاه‌های نظارتی دستگاه حمایت از تولید کننده نداریم تا بتوانند از تولیدکنندگان و مجموعه‌های تولیدی حمایت کنند. در این جنگ اقتصادی حمایت از تولیدکننده نقش اساسی و به‌سزایی دارد.

این مدیر جوان در ادامه تاکید کرد: مدیران مسوول باید جرات ریسک‌پذیری و تصمیم‌گیری را داشته و از چیزی هراس نداشته باشند و با تمام توان مرد میدان و عمل باشند و در حوزه اقتصادی و تولید باید تصمیمات خوبی اتخاذ شود و نگاه حمایتی از تولیدکننده باید در راس باشد.

وی گفت: متاسفانه، چون از پروژه خوراک دام و طیور حمایتی انجام نشد امروز نتوانستیم این پروژه را به بهره‌برداری برسانیم و انشالله موضوع پشتیبانی در دولت جدید رخ دهد و به معنای واقعی کلمه مانع‌زدایی انجام بگیرد.

توسلی در پایان گفت: امروزه بهپاک تبدیل به مجموعه‌ای یادگیرنده و آموزش‌دهنده شده است و بر این عقیده هستیم و سعی می‌کنیم تمام روزهایمان متفاوت باشد تا مجموعه اقتصاد و تولید کشور رونق پیدا کند و بهپاک برای همیشه بدرخشد.

 

لینک مرتبط:

www.avayekhazar.ir

 

 

تعداد نمایش:145 /٠٨:٥٩يکشنبه ١٣ تير ١٤٠٠/شماره خبر:٦١٣