سامانه ها


تاریخ انتشار: چهارشنبه ٦ مهر ١٤٠١ - ١٧:٠٧
برای 3 سال دیگر تمدید شد:

بهبود کیفیت محصولات بهپاک با تایید ممیزان فرانسوی

گواهینامه های بین المللی شرکت صنعتی بهپاک با حضور تیم ممیزی شرکت AFNOR فرانسه برای 3 سال دیگر تمدید گردید.

 

 شـركت صنعتي بهپاك با اهداف بهبود كيفيت وبالا بردن ایمنی مواد غذایی و حركت در مسير توليد انواع روغن هاي خام نباتي ، انواع كنجاله هاي مورد مصرف دام و طيور ، پروتئين گياهي سويا جهت مصارف صنايع غذائي و خانوارها و ليستين مورد مصرف براي انواع صنايع بهداشتي و غذائي و حضور فعال و مؤثر در بازارهاي صادراتي و همچنين بكارگيري نيروهاي متعهد و متخصص و بهره گيري از تجربيات و دانش فني جهت دستيابي به تكنولوژي مناسب و افزايش كارآيي تجاري و ايجاد اشتغال در مناطق مختلف تأسيس و در حال كار ميباشد.

در اين راستا تمامي سعي و تلاش خود را در جهت بالابردن كيفيت مطلوب و تحويل به موقع محصول به مشتري معطوف داشته است .

بهپاك با بهره گيري از امكانات مناسب، گواهينامه مدیریت كيفيت استانداردهای    ISO 9001(2015) و ISO 22000(2018)  را کسب نمود تا بدينوسيله بتواند با ارائه استانداردها و كيفيت متنوع، نیازهای بازار و مشتریان را برآورده نماید.

شركت بهپاک در راستاي اثبات توانايي كنترل و مهار مخاطرات ايمني ماده غذايي و ارائه محصول نهايي ايمن و منطبق با الزامات مشتري و قانوني، ارتباطات اثربخش با مشتريان و ديگر بخشهاي موجود در زنجيره غذا و حركت در راستاي خط مشي سلامت و ايمني ماده غذايي، سيستم مديريت ايمني مواد غذايي را در توليد و بسته بندی انواع پروتئین سویا استقرار داده است.                  

ايجاد سيستم هاي آموزشي مناسب و ارتقاء سطح دانش پرسنل مطابق با نياز سنجي هاي انجام شده آموزشي و بهره گيري از سيستم هاي نرم افزاري و سخت افزاري مناسب يكي از دستاوردهاي مهم شركت بهپاک محسوب مي شود.

 

گفتنی است؛ شركت بهپاك به منظور اثبات توانايي خود در تأمين محصولي كه الزامات مشتري و قانون را برآورده نمايد، استانداردهای بين المللي :

9001:2015 ISO , ISO 22000: 2018, براي سيستم مديريت كيفيت (QMS) انتخاب نموده و قصد دارد از طريق كاربرد موثر سيستم شامل فرآيندهايي براي بهبود مستمر و تضمين انطباق و الزامات مشتري و مقررات قابل اجراء، رضايت مشتريان را افزايش دهد.

لازم به توضیح است، شرکت بهپاک در سال 1379 اقدام به استقرار سیستمISO   نمود و سپس، اقدام به اخذ گواهینامه نمود.

و از سال 1380 تا الآن این گواهینامه تمدید گردیده است و باعث مستند سازی فرآیندها و تدوین روش های اجرایی و دستورالعمل های کاری شده و باعث بهبود مستمر در فرآیندهای کاری بهپاک در راستای مشتری مداری، و نهایتا باعث افزایش کیفیت محصولات تولیدی در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان بوده است.

·        سال اخذ گواهینامه ISO9001 : 1380

·        سال اخذ گواهینامه ISO22000 : 1393

و پیرو اهداف متعالی شرکت صنعتی بهپاک در زمینه استقرار و نگهداری از سیستم‌های مدیریت کیفیت (ISO9001:2015)و مدیریت ایمنی مواد غذایی(ISO22000:2018)، به منظور افزایش بهره‌وری، افزایش رضایت مشتریان، انجام سیستماتیک امور، فراهم نمودن شرایط صادرات محصولات و ممیزی خارجی جهت تمدید اعتبار گواهینامه های هردو ایزو ،در سایت‌های مختلف تولیدی و فنی، همچنین کلیه واحدهای ستادی طی دو روز کاری، توسط تیم حرفه‌ای ممیزی شرکت AFNOR فرانسه، انجام و اعتبار گواهینامه‌های بین المللی شرکت صنعتی بهپاک  برای 3 سال دیگر تمدید گردید.

 

                                          

 

اشتراک گذاری: