سامانه ها


تاریخ انتشار: سه شنبه ٣ خرداد ١٤٠١ - ١٩:١٠

هم افزایی صنعت و دانشگاه در بهپاک

در آغازین روزهای خرداد سال “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” هیاتی از اساتید و چهره های دانشگاهی جهت هم افزایی و زمينه سازي براي پژوهش و همكاري هاي مشترك از کارخانه بهپاک بازديد کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک، گروهی از اساتید و چهره های دانشگاهی از دانشگاه دفاع، ستاد کل نیروهای مسلح با رویکرد هم افزایی بیشتر بین صنعت و دانشگاه با هدف توسعه صنایع دانش بنیان با همکاری استانداری استان مازندران ضمن بازديد از مراحل توليد روغن و سويا و … با مسئولين بهپاك ديدار و گفتگو داشتند .

 رجبی عضو هیات مدیره و معاون اداری و منابع انسانی به نمایندگی از مدیرعامل به همراه؛ کوهی معاون برنامه ریزی، زاهدی مدیر تولید و مدیر پروژه های توسعه محور شرکت بهپاک و چند تن دیگر از مدیران بهپاک در ديدار و جلسه با هیات دانشگاهی حضور داشتند.پس از تبادل نظر و گزارشي از عملكرد و نحوه توليدات و محصولات شركت مهندس زاهدی برای بازدید کنندگان به تشریح فرایند تولید، تنوع محصولات، نقاط قوت و بیان چالش های پیش رو شرکت بهپاک پرداخت. 

 نمایشگاه دائمی محصولات بهپاک ،خط رزدانس، خط تولید پروتئین، انبار روزانه پروتئین، خشک کن سیلو، خط لورگی و انبار لورگی، خشک کن دانه و …  مورد بازديد و توجه هيئت دانشگاهي قرار گرفت .

اشتراک گذاری: