سامانه ها


تاریخ انتشار: يکشنبه ١٣ تير ١٤٠٠ - ٠٨:٥٩

تولیدکننده به‌معنای واقعی تنهاست

مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک بهشهر گفت: تولیدکننده به‌معنای واقعی تنهاست فلذا باید با حوزه‌های مختلف بجنگد تا بتواند به تولیدات ابتدایی برسد.

به گزارش آوای خزر از شهرستان بهشهر، "امیرحمزه توسلی" در نشست امروز که با حضور آقای مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در شرکت بهپاک برگزار شد، با اشاره به شعار تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها در سال‌جاری و اینکه هر کسی باید به سهم خود در تحقق این شعار گامی موثر بردارد، از دغدغه خود در بخش تولید و بی‌تفاوت بودن نسبت به آن گفت.

وی افزود: زمانی در حوزه تولید موفق هستیم و حرفی برای گفتن داریم که در بخش پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها؛ مشکلات را از سر راه برداریم.

مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک بهشهر با بیان اینکه تولید دغدغه اصلی تولیدکنندگان است، خاطرنشان کرد: متاسفانه مسوولین به جای حمایت؛ شعار می‌دهند و تولیدکننده به معنای واقعی تنهاست؛ فلذا باید با حوزه‌های مختلف بجنگد تا بتواند به تولیدات ابتدایی برسد ولو اینکه در تمامی شعار‌های کشور حول و حوش حمایت از تولید و در راس بودن تولید است.

توسلی عنوان کرد: در کنار دستگاه‌های نظارتی دستگاه حمایت از تولید کننده نداریم تا بتوانند از تولیدکنندگان و مجموعه‌های تولیدی حمایت کنند. در این جنگ اقتصادی حمایت از تولیدکننده نقش اساسی و به‌سزایی دارد.

این مدیر جوان در ادامه تاکید کرد: مدیران مسوول باید جرات ریسک‌پذیری و تصمیم‌گیری را داشته و از چیزی هراس نداشته باشند و با تمام توان مرد میدان و عمل باشند و در حوزه اقتصادی و تولید باید تصمیمات خوبی اتخاذ شود و نگاه حمایتی از تولیدکننده باید در راس باشد.

وی گفت: متاسفانه، چون از پروژه خوراک دام و طیور حمایتی انجام نشد امروز نتوانستیم این پروژه را به بهره‌برداری برسانیم و انشالله موضوع پشتیبانی در دولت جدید رخ دهد و به معنای واقعی کلمه مانع‌زدایی انجام بگیرد.

توسلی در پایان گفت: امروزه بهپاک تبدیل به مجموعه‌ای یادگیرنده و آموزش‌دهنده شده است و بر این عقیده هستیم و سعی می‌کنیم تمام روزهایمان متفاوت باشد تا مجموعه اقتصاد و تولید کشور رونق پیدا کند و بهپاک برای همیشه بدرخشد.

 

لینک مرتبط:

www.avayekhazar.ir

 

اشتراک گذاری: