سامانه ها

خرید و فروش سویا در بازار آزاد بالاتر از قیمت روی کالا/ ورود سویای خوراکی به جیره خوراک دام
مدیرعامل شرکت تولیدکننده سویای خوراکی در کشور ضمن‌ تائید ورود این محصول به جیره خوراک دام گفت: سویای خوراکی بالاتر از قیمت روی کالا در بازار خرید و فروش می‌شود اما با افزایش توزیع، نرخ این کالا در بازار به قیمت کارخانه نزدیک شده است.
 ١٥:٣٨ - سه شنبه ٢٣ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

از تبدیل وضعیت کارگران بهپاک تا توسعه پایدار
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک، مدیرعامل این مجموعه تولیدی در اولین اقدام بعد از حضور خود در بهپاک نیروهای پیمانکاری این کارخانه را به قراردادی تبدیل وضعیت کرد.
 ١٤:٣٩ - يکشنبه ٢١ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بهپاک ب قهرمان اولین دوره از مسابقات فوتسال “ جام شهدای بسیج کارگری بهپاک” 
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک به دستور مدیرعامل برای اولین بار همزمان با هفته بسیج مسابقات فوتسال تحت عنوان “جام شهدای بسیج کارگری شرکت صنعتی بهپاک” در سطح شهرستان بهشهر در سالن ورزشی این شرکت برگزار شد. 
 ٠٨:٣٣ - يکشنبه ٧ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

دیدار مدیر عامل شرکت صنعتی بهپاک با امام جمعه و فرمانده سپاه شهرستان بهشهر
به گزارش روابط عمومی شرکت صنعتی بهپاک صادق جایروندی مدیرعامل بهپاک طی دیدارهایی جداگانه با امام جمعه و فرمانده سپاه شهرستان بهشهر گفتگو کرد.
 ١٨:٥٦ - دوشنبه ١ آذر ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بهپاک در مسیر رشد و توسعه
به دنبال چالش های تولید و تامین مواد اولیه، مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک طی جلسه ای با وزراي جهاد کشاورزی و اقتصاد به تشريح موانع و مشكلات پيش رو این شرکت تولیدی پرداخت.
 ١٥:١٠ - سه شنبه ١١ آبان ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

ضرورت توجه به کشت فراسرزمینی در راستای خودکفایی/ تامین ارز و تصمیم گیری یکپارچه مساله مهم صنعت روغن‌کشی کشور
 عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روغن کشی ایران بر ضرورت توجه به کشت فراسرزمینی در راستای خودکفایی تاکید کرد و گفت: تامین ارز و تصمیم گیری یکپارچه مساله مهم صنعت روغنکشی کشور است.
 ١٣:١٢ - دوشنبه ١٥ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روغن کشی ایران در «رویش» مطرح کرد:
ضرورت اجتناب از سیاستگذاری‌های جزیره‌ای در حوزه صنعت
عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روغن کشی ایران و مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک با حضور در برنامه زنده «رویش» با بیان اینکه امروز حداقل 90 درصد نیاز داخلی کشور در خصوص دانه‌های روغنی و صنعت روغنکشی به واسطه واردات تامین می شود گفت: مدیریت یکچارچه یکی از اصول اساسی در حوزه اقتصاد و کشاورزی است اما متاسفانه در حوزه مدیریت، تصمیم گیری ها به صورت جزیره ای صورت می گیرد و این امر موجب شد کشور و صنعت در کنار تحریم های ظالمانه بیگانگان از خود تحریمی نیز متضرر شود.
 ٠٩:٥٣ - يکشنبه ١٤ شهريور ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 صفحه بعدی >>